Nastavenie cookies

Minicart icon Košík

O nás

Nechtový dizajn je naozaj vďačným odborom. Pokiaľ je dizajnérka skutočne kreatívna, otvárajú sa jej priam nekonečné možnosti ako skrášliť nechty ostatným ženám. Malé plochy, rozličné techniky, nádych kreativity a nespočetné množstvo motívov sú tým, vďaka čomu sú pre mnohé z nás krásne nechty priam magickým zázrakom.

Dokonalé dielo však viete vytvoriť len vtedy, ak máte neobmedzené možnosti pri výbere vhodného materiálu. A tieto možnosti nám už roky poskytuje značka Crystal Nails. A nielen nám!

Spoločnosť Crystal Nails má zastúpenie v 32 krajinách a na 4 kontinentoch sveta. Je stabilnou značkou prezentovanou na medzinárodných súťažiach s veľkým úspechom. Viac ako 250 víťazných umiestnení a nekonečné množstvo spokojných nechtárok a zákazníčok sú naozajstnými dôkazmi kvality Crystal Nails.

 

Kvalita a skúsenosti

V oblasti nechtového dizajnu môžete dosiahnuť úspechy len vtedy, ak kráčate s dobou a sledujete najnovšie trendy a techniky. Crystal Nails vám poskytne najaktuálnejšie novinky, ktorými budete môcť neustále okúzľovať svoje zákazníčky. Kvalita však nie je všetko, čo prichádza so značkou Crystal Nails.

Zákazníčky uprednostňujú a vyhľadávajú najlepšie vyškolené profesionálky. A tou sa môžete stať aj vy! Crystal Nails vám pomôže získať schopnosti a vedomosti od skúsených medzinárodných školiteliek. Vám sa tak dostanie nielen špičková kvalita, ale aj potrebná odborná pomoc pre váš profesionálny rozvoj – tak, aby ste vyťažili zo svojho talentu naozajstné maximum.

 

Inovácie a neustály rozvoj

Tím skúsených a kvalifikovaných odborníkov, nechtárok a školiteliek je zárukou toho, že je značka Crystal Nails postavená na neustálych inováciách a rozvoji. Každý člen testuje materiály, sleduje súčasné trendy a vyvíja maximálne úsilie na dosiahnutie prémiovej kvality – a to sa nám aj darí!

Je nám cťou, že naša spoločnosť ELITENAILS s.r.o. už viac ako 12 rokov zastupuje značku Crystal Nails ako výhradný distribútor na Slovensku.

Pridajte sa k nám!